Konkurenčné výhody roliet „Deň a noc“ FEXI

Okná patria medzi jeden z najdôležitejších aspektov domu, ktoré môžu výrazne ovplyvniť vzhľad interiéru, ale aj exteriéru. Použitie roliet, ktoré je v súčasnosti mimoriadne populárne, je najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako oživiť nejednu domácnosť, no zároveň zabezpečiť súkromie, po ktorom túži nejeden z nás. Výhodou je, že rolety sú dostupné v rôznych štýloch, z ktorých si môžete vybrať na základe osobných preferencií. Pýtate sa, čo si všímať pri ich výbere? Aké konkurenčné výhody poskytujú a prečo je vhodné siahnuť po roletách „deň a noc“? Ak aj vy chcete vedieť špecifickejšie informácie, nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi riadkami, ktoré uľahčia aj váš výber.

Rolety FEXI sú už zložené

Čo patrí medzi jednu z popredných výhod roliet je fakt, že rolety deň a noc sú zložené, čo znamená, že všetky diely máte pohromade od okamihu, ako vám bude objednávka doručená. Montáž je vďaka tomu rýchla, jednoduchá a bezproblémová.

Dôraz sa kladie na kvalitné balenie

Áno, zatemňujúce rolety sú balené s dôrazom na precíznosť, pričom materiál, v ktorom príde vaše objednávka, je nepremokavý.

Široký sortiment, 130 druhov látok

Rolety FEXI si môžete vybrať z viacerých štýlov, farieb, látok (až 130 druhov) i prevedení, ktoré ulahodia aj náročným zákazníkom. V ponuke nájdete štyri produktové rady – silver, gold, platinum a diamond, pričom každá z nich môže používať jednu z troch kaziet – otvorený, pol a maxi.

Profesionálny prístup

Každá objednávka je vybavovaná telefonicky, vďaka čomu sa minimalizuje riziko nesprávneho zmerania. Pokiaľ zákazník potrebuje pomôcť s výberom, prípadne má nejasnosti, ochotný personál je pripravený poradiť mu. Reklamácie sa riešia prioritne, keďže spokojnosť zákazníka je na prvom mieste.

Prijateľná cena za rolety so zadným nosným profilom

Ďalšou z výhod je cenová dostupnosť roliet, keďže ceny na trhu sú neustále monitorované. Žalúzie deň a noc majú zadný nosný profil, vďaka čomu sú pevnejšie a umožňujú väčšiu šírku vďaka vyššej nosnosti.